Senovės baltų religinė bendrija Romuva rengia paskaitų – skaitymų ciklą, skirtą senajai lietuvių pasaulėjautai ir religijai.

Kviečiame į skaitymus ,,PALAIMINIMO APEIGOS ROMUVOJE”, kurie  vyks Grinkų kaime Nr. 4 Panevėžio rajone gegužės 18 d. (šeštadienį) 12.00 val.

Romuvos krivė Inija Trinkūnienė pasakos apie palaiminimo apeigas Romuvoje, dalinsis prisiminimais apie Romuvos krivį Jaunių. Panevėžio romuvos vaidila Laimutis Vasilevičius bei kiti vaidilos pasidalins savo patirtimi atliekant palaiminimo, vardynų, įšventinimo į romuvius apeigas.

Skaitymus skiriame Kriviui Jauniui – Jonui Trinkūnui atminti.

Skaitymai vyks Grinkų km. 4 Panevėžio rajone

Nuoroda atvykstantiems: 55.5694635, 24.1287

Nuoroda nurodo kelią Panevėžys-Krekenava.

Važiuojant iš Vilniaus pravažiujame žiedą, kur nuorodos į kelią Krekenava-Panevėžys. Renkamės išvažiavimą į Krekenavą, tada važiuojame iki tilto, kuris bus dešinėje (24 kilometre), tiltas bus pažymėtas balionais. Pravažiavus tiltą iš karto vėl pasuktame į dešinę. Važiuojant tuo keliu atsiduriame prie sodybos su aukštais mediniais vartais.

Jei sunku bus surasti, skambinkite panevėžiečiams: Romuvos seniūnės Vėjų močios telefonas +37068 801 416, vaidilos Vėjo telefonas +370 65 916 148