Kovo 23 d. (šeštadienį) 15.30 val. kviečiame kartu švęsti Pavasario lygiadienį.Tai virsmo metas, kai šviesa galynėjasi su tamsa. Diena tuoj tuoj susilygins su naktimi. O tada vėl prasidės naujas pasaulis.
Prie srauniojo Merkio atliksime vandens pagerbimo apeigas, nusiprausime tyru jo vandeniu, kad būtume stiprūs ir gyvybingi kaip upelė. Nukeliavę iki mūsų kaimo kalnelio, kurį senieji gyventojai vadina piliakalniu, užkursime naują pavasario ugnį, budinsime žemelę dainomis ir šokiais, dalinsimės apeiginiu maistu, mintimis ir jausmais.
Susitikime 15.30 val. Čižiūnų kaime, Varėnos r. (vykstant su navigacija, rašo Čižiūnai Užuperkasis). Tikslios vietos nuoroda čia 54.367434, 24.856779
PASTABA. Automobilius yra galimybė palikti prie keliuko nuorodoje pažymėtoje vietoje, tačiau vietos ten nedaug. Kitas variantas – mašiną statyti kryžkelėje įvažiavus į kaimą (prie kryžiaus) arba tiesiog mūsų kieme Čižiūnų g. 55. Tačiau tuomet reikėtų atvykti bent pusvalandžiu anksčiau. Ir dar – pasirūpinkite tinkama avalyne – pamerkiuose dar šlapia.
Iki pasimatymo!
Detalesnės informacijos teiraukitės tel. 865457443 (Evelina)